top of page

Historia

Klub powstał 1.01.1961r. Od tego dnia wielokrotnie udało nam się zdobyć najwyższe osiągnięcia sportowe w kraju, a nasi zawodnicy z powodzeniem reprezentowali Polskę na światowych wydarzeniach piłki ręcznej.

Turniej 03.09-20.jpg
Strona internetowa-10.jpg

Nasze wartości

To zbiór cech, którymi kierujemy się nie tylko na boisku. Na WKS Grunwald składają się:

  • serce i walka

  • szacunek do przeciwnika, kibica, człowieka

  • rozwój osobisty i organizacyjny

  • otwartość

Współpraca

Stawiamy na współpracę, dlatego podjęliśmy działania z klubem MKS Poznań, który od 1991 roku szkoli dzieci i młodzież. Zawodnicy tego klubu co roku odnoszą sukcesy w piłce ręcznej na arenie ogólnopolskiej, dlatego naszym celem jest ściąganie utalentowanych zawodników z regionu na okres studiów i umożliwienie im łączenia nauki z grą w seniorskiej drużynie. W planach mamy współpracę z innymi klubami z Wielkopolski.  

Turniej 03.09-32.jpg
Zarząd-6.jpg

Kto stoi za zmianą?

Jesteśmy grupą przyjaciół którą połączyła piłka ręczna. Reprezentowaliśmy barwy takich zespołów jak WKS Grunwald Poznań, MKS Poznań, Chrobry Głogów, Metalplast Oborniki, czy Real Astromal Leszno. Cechy, które nabyliśmy podczas uprawiania tej pięknej dyscypliny skutecznie wykorzystujemy w życiu zawodowym jako właściciele i menadżerowie w międzynarodowych firmach. Jesteśmy miłośnikami sportu, głodnymi wyzwań ludźmi z głową otwartą na dialog, rozwój oraz nowe rozwiązania. Nigdy się nie poddajemy i działamy zgodnie ze swoimi zasadami. 

Mierzymy jak najwyżej dlatego cel jest jasny - chcemy wygrać Ligę Mistrzów. Jak wyjdzie? Przekonamy się! Jesteśmy pełni pasji i pokory ale zawsze mierzymy jak najwyżej.

bottom of page